519
226990

Carl Fredrik Kiörboe

(Danmark/Sverige/Frankrike, 1799-1876)
Utropspris
7 000 - 10 000 SEK
618 - 883 EUR
645 - 921 USD
Klubbat pris
Carl Fredrik Kiörboe

CARL FREDRIK KIÖRBOE, olja på duk, sign.

Hästar på fältet. 24 x 32.

Repor. Krackelyrer.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

213. David Hockney, "Joe MacDonald in His Apartment, New York, Dec 1982".
Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
170 000

ditt bud
Aktuellt bud:
180 000 SEK