521
227043

Ernst Nilsson

(Sverige, 1892-1937)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
Ernst Nilsson
(Sverige, 1892-1937)

Kvällsvy över Uppsala Slott

Signerad Ernst Nilsson. Duk 85 x 105 cm.

Krackelyr. Viss ytsmuts.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

17. Willy Rizzo, sideboard, Mario Sabbot, Italien 1970-tal.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK