522
226980

Olof Hermelin

(Sverige, 1827-1913)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Olof Hermelin
(Sverige, 1827-1913)

Vårlandskap

Signerad O Hermelin och daterad 1879. Duk 27,5 x 48,5 cm.