526
227060

Carl Ludwig Bille

(Danmark, 1815-1898)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
Carl Ludwig Bille
(Danmark, 1815-1898)

CARL LUDWIG BILLE, olja på duk, sign och dat 1869.

Fartyg vid kusten, 35,5 x 51,5 cm.

Krackelyrer och obetydliga fläckar.