53
213186

PALL, Singer, tidigt 1900-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Fot av gjutjärn, rund, snurrbar sits av lackat trä. Foten märkt i godset SINGER. Höjd 44 cm.

Normalt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

230. Helena Blomqvist, "Masquerade", 2016.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
105 000 SEK