531
227020

SPEGEL, Karl Johan 1800-talets första hälft.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
291 - 484 EUR
333 - 554 USD
Klubbat pris

Fanerad i mahogny med bronserade detaljer. H 117, b 63.

Mindre skador.