540
227231

Paul René Gauguin

(Danmark, 1911-1976)
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris

Paul René Gauguin
(Danmark, 1911-1976)

"Hilsen"

Signerad Paul Gauguin och daterad 1947. Numrerad 04/25. Träsnitt 51,5 x 39,5 cm.