575
227122

CREMEKOPPAR med LOCK och FAT, 24 st, porslin, Kunglig Dansk. 1900-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris

Blå blomst. Dekoren i underglasyrblått.

Obetydligt slitage.