62
217387

BOJAN, porslin. Qing dynastin, tidigt 1700-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 266 EUR
185 - 278 USD
Klubbat pris
2 700 SEK

Bukig med dekor av prunus i vitt mot fond av cracked ice i blått. Höjd 12 cm. Träställ medföljer.

Kantnagg.