81
214650
INROS, 2 st, ben, Japan 1900-tal.

Fyrdelade. Erotiska motiv. Höjd 7,5 - 8,5 cm.

Slitage.

Utropspris:

2 000 SEK

217 EUR

Klubbat pris:
1 300 SEK