82
218274

DEKORPLATTOR, 12 st, ben. Kina 1900-tal.

Utropspris
2 000 SEK
177 EUR
185 USD
Klubbat pris
1 300 SEK

Rektangulära. Sammanbundna med snöre. Erotiska motiv. Varje platta 10,5 x 3 cm, tot längd 38 cm.

Nagg.