114
258916

ÖRHÄNGEN, ett par, droppslipade blå topaser och carréslipade granater, 14k guld. 2000-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Klubbat pris

Stift. L 3.

Smärre slitage.