366
255281

YVES SAINT LAURENT, kavaj, 1980-tal

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
91 - 109 USD
Klubbat pris
1 900 SEK

Grön ullbouclé. Insvängd modell med enkelknäppning med guldfärgade knappar. Enl märkning fransk storlek 38 (motsvarar ung dagens 36/38). Etikettmärkt: "YVES SAINT LAURENT variation". Rygglängd mitt bak 58, bystvidd 94, midjevidd 80, ärmlängd 42 cm.

Obetydligt slitage.