380
261772

YVES SAINT LAURENT, kjol 1980-tal.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
95 - 142 EUR
109 - 163 USD
Klubbat pris
950 SEK

Svart sidentaft. Vid rundskuren med rynkad volang. Insydd tyngd i fåll för fint fall. Enl etikett storlek 38 (motsvara ung dagens 36). Etikettmärkt: "SAINT LAURENT rive gauche PARIS MADE IN FRANCE". Midjevidd 64, rygglängd mitt bak 75 cm.

Obetydligt slitage.