567
233498

CHRISTIAN DIOR, clutch 1970/80-tal.

Utropspris
800 SEK
70 EUR
73 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Svart skinn med knäppe i form guldfärgade monogram. Stämpelmärkt: "Christian Dior MADE IN FRANCE". 25 x 16 cm.

Slitage

I originalkartong och med dustbag.