568
255279

LOUIS FÉRAUD, kappa, 1980-tal

Utropspris
1 800 - 2 000 SEK
157 - 175 EUR
166 - 184 USD
Klubbat pris
11 500 SEK
LOUIS FÉRAUD, kappa, 1980-tal

Pälsbrämad beige silke och ull. Swaggermodell som knäppes framtill med en knapp. Ärmavslut med knyttofsar.50 Fodrad med beige siden. Etikettmärkt: "Louis Féraud FOURRURE". Rygglängd mitt bak 90, bystvidd 122, ärmlängd 42 cm.

Smärre slitage vid fickor.