623
234784

GUCCI, kabinresväska 1990-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
4 100 SEK

Logomönstrad med mörkblå läderdetaljer och traditionella mörkblåa och röda revärer, avtagbar axelrem samt tillhörande adressbricka. Invändigt spännremmar samt fack med dragkedja. Mörkblå skinnetikett på ursidan med Gucci-emblem. Etikettmärkt : " GUCCI MADE IN ITALY". 44 x 35 x 17 cm.

Obetydligt slitage.