624
234785

GUCCI, dokumentfodral, 1990-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
71 - 88 EUR
74 - 92 USD
Klubbat pris
550 SEK

Logomönstrad med mörkblå läderdetaljer. Invändigt blå canvas Etikettmärkt: "GUCCI MADE IN ITALY". 38 x 28 cm.

Smärre slitage, smutsig