624
234785

GUCCI, dokumentfodral, 1990-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
77 - 96 EUR
87 - 108 USD
Klubbat pris
550 SEK

Logomönstrad med mörkblå läderdetaljer. Invändigt blå canvas Etikettmärkt: "GUCCI MADE IN ITALY". 38 x 28 cm.

Smärre slitage, smutsig