662
258346

SONIA RYKIEL, jacka. Tidigt 1970-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Svart paljettjacka med dekor av fjäril i blått och rött. Knytes framtill med sidenband. Etikettmärkt: "SONIA RYKIEL". Rygglängd mitt bak 56, bystvidd 80, ärmlängd 45 cm.

Obetydligt slitage.