716
233712

SJAL, tidigt 1900-tal

Utropspris
1 000 SEK
96 EUR
108 USD
Klubbat pris
SJAL, tidigt 1900-tal

Crèmevit med geometrisk mönster av silverfärgade metallbitar. Längd 200, bredd 61 cm.

Lagning, smärre fläckar.