718
255248

AFTONKLÄNNING. 1910-20-tal

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
106 - 132 EUR
110 - 138 USD
Klubbat pris
AFTONKLÄNNING. 1910-20-tal

Svart siden crepe med dekorativa sömmar och infälld spets på ärmar. Rygglängd mitt bak 140, ärmlängd 45 cm.

Slitage.