720
258520

HANDSKAR, ett par, tidigt 1900-tal.

Utropspris
400 SEK
35 EUR
37 USD
Klubbat pris

Svart mollskinn. Armbågslånga, längd 38 cm.

Obetydligt slitage/ i nyskick.