387
286345

GUY LAROCHE, kappa, 1960-tal

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
133 - 177 EUR
140 - 187 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
GUY LAROCHE, kappa, 1960-tal

Beige ull med fyra guldfärgade metallknappar fram. Helfodrad, två sidfickor. Etikettmärkt "GUY LAROCHE PARIS" samt "TISSUS Nattier PARIS". Rygglängd 97 cm, bystvidd 100 cm, ärmlängd 35 cm (motsvarar idag storlek 36-38).

Obetydligt slitage.