388
292796

WEEKENDVÄSKA, Burberry, 1900/2000-tal.

Utropspris
3 000 SEK
266 EUR
278 USD
Klubbat pris

Rutigt tyg med bruna skinndetaljer. Ett ytterfack fram samt ett bak. Skinnbricka fram stämpelmärkt "Burberrys". Fodrad med mörkbrunt nylon, spännremmar. 42 x 32 x 18 cm.

Fläckar, visst slitage längs undersidans kanter. Axelrem saknas.