389
296954

CHRISTIAN DIOR, ett par damskor, 1960-tal

Utropspris
600 - 800 SEK
57 - 76 EUR
65 - 87 USD
Klubbat pris

Beige sammet. Framtill fyrkantigt spänne med dekorativa glaspärlor samt sidenband. Fodrad med silverfärgat skinn. Etikettmärkt "Souliers Christian Dior". Klackhöjd 6 cm, innerlängd 24 cm.

Slitage.