390
269020

SERVETTERINGAR, ett par, sterlingsilver, Hermès. Vikt 34 g.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Klubbat pris

Sterlingsilver, den ena förgylld, i form av stigbyglar. Bägge stämplade "HERMÈS PARIS". 4,5 x 4,5 cm.

Bruksslitage, den silverfärgade med mindre nagg.

Originalask medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

138. Nick Ross, unikt soffbord, "Little White Lies", egen studio, Stockholm 2018.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK