506
288168

YVES SAINT LAURENT, scarf, 1980-tal

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 87 EUR
73 - 91 USD
Klubbat pris
850 SEK

Siden märkt "YSL". Cirkusmönster samt monogram på cerise botten, svart bård. 86 x 86 cm.

Obetydligt slitage.