507
294417

HERMÈS, scarf, "Etriers"

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
HERMÈS, scarf, "Etriers"

Siden märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "F. de LA PERRIERE", designad 1964. Motiv av stigbyglar i guld på svart botten. 89 x 89 cm.

Obetydligt slitage.