539
297392

GUCCI, handväska

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 131 EUR
109 - 137 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
GUCCI, handväska

Svart lackat skinn med ett silverfärgat spänne framtill i form av ett "G" stämpelmärkt "GUCCI". Fodrad med svart tyg, fem fack varav två med dragkedja. Etikettmärkt "GUCCI Luxury Collection Made in Italy". 20,5 x 25,5 x 8 cm.

Repor, obetydligt slitage.