709
278259

HERMÈS, scarf, "Les Ballets Russes"

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
132 - 159 EUR
138 - 166 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Siden märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "Annie Faivre", designad 1996/97. Motiv av balettdansöser. 89x 89 cm.

Obetydligt slitage.

Originalask medföljer