710
292945

HERMÈS, armband, "Looping double tour"

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 131 EUR
111 - 138 USD
Klubbat pris
1 900 SEK

Lila skinnrem med silverfärgat spänne märkt "HERMÈS PARIS". Baksida i ljusbrunt skinn stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Längd 17,5 cm.

Obetydligt slitage. Repor på spänne.

Originalask medföljer.