771
288020

LOUIS VUITTON, axelremsväska, 1980-tal

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
131 - 157 EUR
137 - 164 USD
Klubbat pris
2 800 SEK

Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Ett fack framtill. Invändigt brunt skinn, litet fack med dragkedja. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON". 27 x 19 x 7 cm

Slitage

Dustbag medföljer