426
328680

HERMÈS, scarf, "Etriers".

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 131 EUR
109 - 137 USD
Klubbat pris
2 100 SEK
HERMÈS, scarf, "Etriers".

Siden, märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "F. de LA PERRIERE", designad av Francoise de la Perriere 1964. Motiv av stigbyglar i gult och ljusbrunt mot vit botten, vinröd bård. 89 x 89 cm.

Obetydligt slitage.