427
344287

YVES SAINT LAURENT, halsband

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
91 - 109 USD
Klubbat pris
4 500 SEK
YVES SAINT LAURENT, halsband

Olikfärgade stenar infattade i stålgrå metall. Stämpelmärkt "YSL MADE IN FRANCE". Längd ca 50 cm.

Obetydligt slitage. Smärre repor.