Siden, märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "F. de LA PERRIERE", designad av Francoise de la Perriere 1964. Motiv av stigbyglar i gult och ljusbrunt mot vit botten, vinröd bård. 89 x 89 cm.
Obetydligt slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in