436
327207

CARTIER, tändare.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 87 EUR
73 - 91 USD
Klubbat pris
700 SEK
CARTIER, tändare.

Vinröd lackerad metall med dekor av guldfärgade ränder. Märkt "Cartier Paris" samt numrerad. Längd 7 cm.

Smärre repor. Ej funktionstestad.

Etui och bruksanvisning medföljer. Etui märkt "les must de Cartier Paris"