469
350494

CHANEL, handväska.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
CHANEL, handväska.

Chokladbrun mocka, stickningar i brunt. Länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall, dragkedja med tofs. Fodrad i brunt skinn, invändigt ett fack med dragkedja. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" "MADE IN ITALY". 20 x 17 x 9 cm.

Obetydlig slitage, enstaka fläck.