470
337794

CÉLINE, axelremsväska.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
87 - 131 EUR
91 - 137 USD
Klubbat pris
CÉLINE, axelremsväska.

Svart konstläder med tryckt logo i brunt samt svarta skinndetaljer, spänne i silverfärgad metall. Invändigt fodrad i svart, ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "CELINE" samt "MADE IN ITALY", numrerad. Spänne märkt "CELINE", magnetiskt lås. 27 x 16 x 4.

Smärre slitage.