474
337791

CÉLINE, aftonväska / axelremsväska.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
3 500 SEK

Brunt krokodilskinn med spänne och beslag i guldfärgad metall. Spänne med häst och vagn, stämplad "CÉLINE". Fodrad med brunt skinn, tre fack invändig, varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "CÉLINE PARIS MADE IN ITALY". Justerbar och avtagbar axelrem i läder samt axelrem i guldfärgad metall medföljer. 22,5 x 16 x 5.

Smärre repor.

Dustbag medföljer.