473
336923

HERMÈS, två stycken skärp.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
218 - 262 EUR
228 - 274 USD
Klubbat pris
6 100 SEK
HERMÈS, två stycken skärp.

Vändbara skärp med en sida i svart och en sida i brunt läder respektive en sida i brunt och en sida i vitt läder. Spänne i guldfärgad metall H. Längd till hål: 85-91 cm.

Repor. Smärre slitage.

Originalkartong medföljer