495
330130

LOUIS VUITTON, resväska på hjul, 1980-tal.

Utropspris
3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Klubbat pris
2 100 SEK

Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Adresslapp samt hörn märkta "LOUIS VUITTON MALLETIER". Fodrad med brun canvas, inredning med fack och stroppar. Beslag samt lås/dragkedja i guldfärgad metall märkt "LV". Sifferlås. Öppningsbar från sidan. Fyra hjul. 60 x 50 x 20 cm.

Handtag med skada, i behov av limning. Kant slitage.