496
330869

LOUIS VUITTON, hundkoppel, "Baxter Dog Leash MM"

Utropspris
600 - 800 SEK
52 - 70 EUR
55 - 73 USD
Klubbat pris
2 100 SEK

Monogram canvas samt detaljer i guldfärgad metall. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON", "LOUIS VUITTON PARIS", "Made in France" samt numrerad. 108 x 2 cm.

Smärre slitage.