"Baxter Dog Lead GM", Naturfärgad läder med gul stickning, spänne i guldfärgad metall. Märkt "LOUIS VUITTON", "LOUIS VUITTON PARIS", "Made in France" samt numrerad. 110 x 1,5 cm.
Hundkoppel Gucci, svart läder med silverfärg metall spänne. Stämpelmärkt "GUCCI made in italy" samt numrerad. 122 x 2 cm.
"Baxter Dog Lead GM" med fläck. Slitage.