565
348722

CHANEL, halsband

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
242 - 291 EUR
277 - 333 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
CHANEL, halsband

Ankarlänk i guldfärgad metall med dekor av färgade stenar i glas, infattning märkt CC. Brickmärkt "CHANEL MADE IN FRANCE". Längd ca 180 cm.

Förgyllning med ställvis slitage.

Orginalkartong medföljer.