623
345845

CHANEL, handväska.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
525 - 700 EUR
553 - 737 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
CHANEL, handväska.

Svart caviar skinn med logoprytt guldfärgat metall lås, stämplat "CHANEL PARIS". Fodrad i svart läder, invändigt två fickor varav en med dragkedja. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad. 27 x 22 x 11 cm. Dustbag, kartong samt certifikat medföljer.

I nyskick. Foder med enstaka repor.

Dustbag, kartong samt certifikat medföljer.