Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
624
322771

NINA RICCI, klänning,

Utropspris
1 500 SEK
145 EUR
166 USD
Klubbat pris
800 SEK
NINA RICCI, klänning,

Svart sammet. Plisserad krage och kant längs hela klänningen samt ärm. Etikettmärkt "NINA RICCI Haute Boutique PARIS". Rygglängd mitt bak 116 cm, bystvidd 92 cm, ärmlängd 45 cm.

Skärp med omfattande skador. Ställvis slitage.