624
322771

NINA RICCI, klänning,

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
138 USD
Klubbat pris
800 SEK
NINA RICCI, klänning,

Svart sammet. Plisserad krage och kant längs hela klänningen samt ärm. Etikettmärkt "NINA RICCI Haute Boutique PARIS". Rygglängd mitt bak 116 cm, bystvidd 92 cm, ärmlängd 45 cm.

Skärp med omfattande skador. Ställvis slitage.