Svart caviar skinn med logoprytt guldfärgat metall lås, stämplat "CHANEL PARIS". Fodrad i svart läder, invändigt två fickor varav en med dragkedja. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad. 27 x 22 x 11 cm. Dustbag, kartong samt certifikat medföljer.
I nyskick. Foder med enstaka repor.
Dustbag, kartong samt certifikat medföljer.