Svart sammet. Plisserad krage och kant längs hela klänningen samt ärm. Etikettmärkt "NINA RICCI Haute Boutique PARIS". Rygglängd mitt bak 116 cm, bystvidd 92 cm, ärmlängd 45 cm.
Skärp med omfattande skador. Ställvis slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in