819
348858

LANVIN, väska

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
LANVIN, väska

Lila skinn med beslag, länk samt dragkedja i guldfärgad metall. Framtill en ficka med dragkedja. Länk delvis i metall, lackerat läder samt tvinnat tyg. Dekor av hänge i form av medalliong, märkt "LANVIN PARIS" samt "22 rue du Faubourg Saint Honoré PARIS". Storlek på väska regulerba med dragkedja undertill. Invändigt fodrad i svart logomönstrad tyg, tre fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "LANVIN PARIS MADE IN ITALY". 37 x 22 x 4,5-11,5 cm.

Obetydligt slitage, enstaka repor.